Vilnos paltas "AMPIRA"

Vilnos paltas „AMPIRA“ – šis paltas suteiks Jums eleganciją, prabangą ir jaukumą. Šviesus ir švelnus. Puikiai tinka vėsiems ir šaltiems orams.
Priekyje dvieilis užsegimas, šonuose dvi kišenės. Gale ilgas skeltukas.
Paltas su pašiltinimu neleis Jums sušalti. O kartu pasirenkant vilnos skrybėlę, jausitės ne tik šiltai, bet ir išskirtinai.

Modelio ūgis 172 cm, dėvi 38 dydį.

Sudėtis:

Vilna 75%,

Poliamidas 25%

Pamušalas 100% viskozė

297.00

Vilnos paltas "AMPIRA"

Dydžių lentelė

Išmatavome visus produktus,
kad padėtume jums lengviau apsispręsti, koks dydis tiks labiausiai.

 

Paltas363840424446
KRŪTINĖS APIMTIS (CM)9699105110114118
LIEMENS APIMTIS (CM)84899396100104
KLUBŲ APIMTIS (CM)99103107111115119
RANKOVĖS ILGIS (CM)636363,5646464,5
ILGIS NUGAROJE (CM)119119,5120120,5121121,5
Išvalyti

Susijusios prekės