Demisezoninis paltas "KERA"

Demisezoninis, vištos kojelės rašto paltukas KERA – puikus pasirinkimas rudens/pavasario orams!
Priekyje dvieilis užsegimas. Galima pasirinkti užsegimo būdą: pilnai užsegtas arba atvira apykakle.
Diržas pabrėš Jūsų kūno linijas. Patogus modelis tinka ir darbo susitikimams ir laisvalaikiui.
Jauskitės lengvai, patogiai, išskirtinai!

Modelio ūgis 172 cm, dėvi 38 dydį.

Sudėtis:

Vilna 80%

Poliamidas 20%

Pamušalas 100% viskozė

171.00

Demisezoninis paltas "KERA"

Dydžių lentelė

Išmatavome visus produktus,
kad padėtume jums lengviau apsispręsti, koks dydis tiks labiausiai.

343638404244
KRŪTINĖS APIMTIS (CM)97101106111116120
LIEMENS APIMTIS (CM)95100103108112117
KLUBŲ APIMTIS (CM)97101105109113118
RANKOVĖS ILGIS (CM)6363,564646464
ILGIS NUGAROJE (CM)93,59494,59595,596
DIRŽO ILGIS172172172174174174
Išvalyti

Susijusios prekės