Vilnos kostiumėlis "RENESA"

Trijų dalių vilnos kostiumėlis  „RENESA“.

Kostiumėlį sudaro sijonas, liemenė, puspaltis (kiekvieną dalį galima įsigyti ir atskirai).

Sijonas – aukštu liemeniu. Gale užtrauktukas. Šiltas, patogiai priglunda prie kūno.

Liemenė – įliemenuota, patogi ir stilinga. Priekyje keturios sagos.

Puspaltis –  klasikinis, trumpas paltas tinkantis tiek vėsiems, tiek šaltiems orams. Puikiai suderinamas su laisvalaikio ir klasikiniais drabužiais. Nebijokite improvizuoti.

* Skrybėlė  (galite įsigyti atskirai) –  aksesuaras, kuris suteikia prabangos ir išskirtinumo įvaizdį. Einant į spektaklį, kasdien keliaujant į darbą, ruošiantis svarbiai šventei – skrybėlė iš vilnos puikiai tiks.

Modelio ūgis 172 cm, dėvi 38 dydį.

Sudėtis:

Vilna 75%

Poliamidas 25%

Pamušalas 100% viskozė

291.00

Vilnos kostiumėlis "RENESA"

Dydžių lentelė

Išmatavome visus produktus,
kad padėtume jums lengviau apsispręsti, koks dydis tiks labiausiai.

Puspaltis343638404244
KRŪTINĖS APIMTIS (CM)98102106110114117
LIEMENS APIMTIS (CM)9499104109113116
KLUBŲ APIMTIS (CM)97101106111115117
RANKOVĖS ILGIS (CM)6263636363,564
ILGIS NUGAROJE (CM)6060,56161,56262,5
......N/A
Sijonas.....N/A
ILGIS (CM)4949,55050,55151,5
LIEMENS APIMTIS (CM)717578838892
KLUBŲ APIMTIS (CM)909498102106110
.......
Liemenė......
KRŪTINĖS APIMTIS (CM)8084889296100
LIEMENS APIMTIS (CM)687375828590
ILGIS NUGAROJE (CM)47,54848,54949,550
Išvalyti

Susijusios prekės